Український винахідник створив «харчову лабораторію» на смартфоні

За допомогою мобільного додатку можна миттєво перевірити харчі на наявність шкідливих речовин

Український винахідник створив «харчову лабораторію» на смартфоні
фото BIOSens
Лабораторія BIOsens працює через додаток та спеціальний пристрій із тест-смужками

Українець Андрій Карп'юк представив унікальний проект під назвою BIOsens. Його особливість полягає у тому, що кожен охочий може самостійно перевірити вміст продуктів харчування всього за кілька хвилин, пише ВВС.

Як відомо, у 2017 році Карп'юк потрапив до рейтингу інноваторів року Східної Європи - New Europe 100.

«Зазвичай, щоб перевірити харчі на наявність шкідливих речовин, потрібно везти їх до спеціальних лабораторій та чекати від 3 до 7 днів на відповідні результати. Лише після цього можна буде з упевненістю вживати їх. Але процес можна суттєво спростити, якщо використовувати мобільну лабораторію від BIOsens», - повідомив засновник проекту.

Мобільна лабораторія BIOsens працює через додаток та спеціальний пристрій із тест-смужками. Задум проекту досить простий: потрібно нанести краплю досліджуваної рідини на тест-смужку, вставити її в пристрій, який проведе швидкий аналіз. Через 10 хвилин прилад відправить всі результати на спеціальний додаток у смартфоні.

Команда працює над пошуком інвесторів, щоб створити перший повноцінний пристрій експрес-діагностики мікотоксинів (грибкових токсинів, - ред.). Його орієнтовна вартість - $500, а кожної тест-смужки для перевірки - $10. Згодом хочуть робити пристрої дешевшими - і доступнішими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук