Українську армію вчитимуть воювати вночі і вести бої у містах

Для навчання солдатів боям у міських умовах будують відповідний об’єкт на полігоні в Старичах

За рішенням начальника Генштабу Збройних сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака, відтепер на підготовку окремих підрозділів до дій вночі буде витрачатися 70% навчального часу військових, повідомив перший заступник начальника Головного управління підготовки Збройних сил України полковник Ігор Подолян.

«У цьому напрямку були проблеми. І сьогодні рішенням начальника Генерального штабу визначено чіткий перелік підрозділів зі складу кожної бригади, що мають відповідне обладнання для навчання вночі», – сказав він на брифінгу в інформагентстві Міноборони, повідомив Генштаб ЗСУ у Facebook.

За словами Подоляна, розподіл навчального часу у таких підрозділів складе 30/70.

«Тобто 70% загального часу буде витрачатися на те, щоб виконувати відповідні навчально-бойові завдання під час бойової підготовки вночі», – зазначив офіцер.

Також Подолян повідомив, що українських військових навчатимуть бою у місті.

«Важливе питання – застосування підрозділів на урбанізованій місцевості. Ми знаємо, що окремі регіони країни – це суцільні міста, села, що перетікають з одного в друге. Це підштовхує нас до того, щоби навчати війська воювати в містах. Щоправда, полігону, який імітує таку місцевість, немає. Тому будуємо відповідний навчальний об’єкт, який дозволятиме нам “вести бій” у місті. У нас десь близько 40 % готовності цього об’єкта у Старичах. На наступний рік передбачені серйозні капіталовкладення для того, щоб завершити до 2021 року його обладнання», – повідомив заступник начальника Головного управління з підготовки Збройних сил України Ігор Подолян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук