Українці Естонії змусили книжкові мережі забрати з продажу російську пропаганду

СуспільствоАндрій Стець, 6 травня 20164851

Українці Естонії домоглися того, щоб із полиць естонських книжкових торгових мереж «Apollo» і «Rahva Raamat» були зняті пропагандистські книги російських видань. Про це пише «Укрінформ».

«Вважаю, що це хоч і тимчасова, тактична, але все ж перемога української громади в Естонії. Ми не дозволимо ображати нас, нашу мову, культуру та державу», - сказала голова Конгресу українців Естонії Віра Коник

Раніше керівники інших українських організацій, активісти української громади країни написали листа керівництву мережі книжкових магазинів «Apollo» і «Rahva Raamat», в якому висловили своє обурення через наявність великої кількості пропагандистських книжок російською мовою у продажу. На думку ініціаторів листа, такі книги ображають гідність українського народу та честь України, розпалюють ненависть до України та українців та виправдовують агресивну зовнішню політику Росії.

Також на думку Конгресу українців Естонії, насиченість російськомовного книжкового ринку країни літературою провокаційного характеру також спрямоване на підрив внутрішньої стійкості Естонської Республіки.

В свою чергу, керівники «Apollo» і «Rahva Raamat» оперативно відреагували на лист українців Естонії та «вилучили з продажу українофобські видання, які випускаються в Росії». При  цьому прес-секретар мережі «Rahva Raamat заявила, що книги тимчасово вилучені з продажу «для аналізу змісту».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук