Українці лідирують серед прохачів міжнародного захисту в Чехії

СвітЮлія Поліковська, 22 серпня 20164460
Українці лідирують серед прохачів міжнародного захисту в Чехії

Громадян України було найбільше серед іноземців, які у першому півріччі 2016 року просили у Чехії додатковий міжнародний захист. Українські громадяни подали 246 таких заяв. Про це повідомило видання Novinky.cz, посилаючись на дані міністерства внутрішніх справ країни.

На другому місці серед прохачів додаткового міжнародного захисту, який надається на певний період, у Чехії опинилися громадяни Іраку – 131 подана заява. Також велику групу прохачів становлять китайці – за перше півріччя цього року вони подали 64 заяви. Понад 60 заяв надійшло від громадян Куби, понад 30 – від громадян Сирії та В’єтнаму.

За підсумками півріччя, 172 іноземці отримали у Чехії додатковий міжнародний захист, а 131 особа – притулок. При цьому Майже три сотні заявок прохачів були відхилені.

При цьому, за даними МВС Чехії, за перше півріччя 2016 року було розглянуто 338 прохань про притулок громадян України, в першу чергу поданих раніше, і з них задовольнили лише вісім. Іще 31 громадянин України отримав статус додаткового міжнародного захисту – так у ЄС позначають тих шукачів притулку, за ким не визнаний статус біженця, але кому дозволяють на певний час залишитися, бо вважають, що їм може загрожувати небезпека в разі повернення додому.

Додамо, на кінець 2015 року статус біженця в Чехії мали 126 громадян України, статус додаткового міжнародного захисту –318.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук