Українці не впевнені у стабільності гривні, тому купують долари, - експерт

Економіка16 січня 20111639

У громадян України немає впевненості у стабільності гривні, тому вони придбали іноземної валюти більше, ніж продали. Про це сказав економічний експерт Олександр Жолудь.

За словами експерта, дані Національного банку України свідчать про те, що населення у грудні 2010 року купило 3,5 мільярди доларів, а продало лише 1,6 мільярдів. "Значною мірою це показує недовіру населення до стабільності національної грошової одиниці, і це, зазвичай, відбувається наприкінці року", - зауважив О.Жолудь у коментарі ІМК.

"Наприкінці кожного року, якщо в нас немає чіткої впевненості в тому, що не буде змінено курсову політику НБУ, то відбувається в більшості випадків зростання купівлі іноземної валюти. Навіть незважаючи на те, що населення більше у грудні витрачає іноземної валюти", - наголосив О. Жолудь.

За словами О.Жолудя, така негативна тенденція триває майже всю осінь, "коли був розрив між купівлею і продажем іноземної валюти понад 1 мільярд доларів щомісяця".

Нагадаємо, як повідомляли українські ЗМІ, населення України у грудні 2010 року купило іноземної валюти на 1,921 млн доларів більше, ніж продало.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук