Українці визначилися у ставленні до лідерів релігійних конфесій

З кола лідерів релігійних конфесій українці найбільше довіряють Патріарху Філарету (40%) та Папі Римському Франциску (35%). Лідерами з недовіри стали Патріарх Московський Кирил (39%) та Митрополит Онуфрій (25%). Про це свідчать результати опитування, яке оприлюднила група «Рейтинг».

Патріарху Філарету, Папі Римському Франциску, Патріарху Святославу, Митрополиту Макарію більше довіряють мешканці західного регіону, мешканці сіл, україномовні, а також респонденти з вищими доходами.  

Натомість Митрополиту Онуфрію і Патріарху Кирилу більше довіряють мешканці півдня та сходу, російськомовні, з нижчим рівнем освіти і доходів.

При цьому, на заході країни найбільшою довірою користуються Патріарх Філарет (66%), Папа Римський Франциск (62%) та Архієпископ Святослав (57%).

У центрі та на півдні найбільше довіряють Патріарху Філарету (38 і 40% відповідно) та Папі Римському Франциску (26 і 37% відповідно).  А мешканці сходу найбільше довіряють Патріарху Філарету (22%).

Виявилося, що більше половини опитаних не знають Вселенського Патріарха Варфоломія Першого, Митрополита Макарія (Українська Автокефальна Православна Церква ), а також Патріарха Святослава (Українська греко-католицька церква).

Дослідження проводили на почату червня, серед населення України віком від 18 років. Всього було опитано 2 тис. респондентів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук