Українців просять повідомляти про шахраїв, які надсилають SMS про виграш цінних призів

Відповідну інформацію треба повідомляти до Нацкомфінпослуг

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) закликала громадян у разі надходження вимог, спрямованих на отримання коштів, або висування інших незаконних вимог негайно повідомляти про такі випадки шахрайства.

Тих, хто отримав повідомлення чи дзвінки про виграш цінного приза з вимогою перерахувати шахраям кошти Нацкомфінпослуг закликала повідомляти про ці випадки за номером телефону (044) 590-57-16, а також у правоохоронні органи.

За повідомленням Нацкомфінпослуг, останнім часом жителям України від фінансових компаній надходять повідомлення про те, що вони стали переможцями і виграли квартиру в Києві. При цьому пропонується переказати кошти на картковий рахунок для оформлення свідоцтва на право власності. Також надходять і інші повідомлення про виграш цінних призів аналогічного характеру.

Крім того, на сайтах цих фінансових компаній, перелік яких оприлюднено у повідомленні комісії, розміщені фальшиві свідоцтва Нацкомфінпослуг за підписом члена комісії Олександра Залєтова.

Як заявляє Нацкомфінпослуг, станом на 21 лютого 2019 року зазначені в переліку фінансові компанії не зареєстровані в Державному реєстрі фінансових установ і не набували статусу фінустанов і не отримували ліцензії на надання фінансових послуг.

За цим фактом член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов вже звернувся з відповідною заявою до Національної поліції України.

Нагадаємо, раніше в Україні викрили шахрайську схему з акціями компанії Tesla.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук