Українцям винні понад трильйон гривень, у бюджеті не передбачено нічого

Економіка13 квітня 20113497

«Якщо індексувати та враховувати рівень інфляції від 1996 року, то треба вже повертати не 121 мільярд, а більше одного трильйона гривень», - наголосив заступник голови ВРУ Адам Мартинюк 13 квітня під час парламентських слухань на тему: «Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян».

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі першого заступника голови Верховної Ради України.

А.Мартинюк і додав: «Поза всяким сумнівом, враховуючи державний бюджет, це нереально. Тим більше, на превеликий жаль, у Законі про державний бюджет на 2011 рік на програму знецінених заощаджень заплановано аж нічого. Тобто абсолютно немає такої строки у законі про державний бюджет».

Утім, на думку А.Мартинюка, «ситуацію дещо можна поправити». Він висловив сподівання в тому, що Верховна Рада незабаром розглядатиме зміни до державного бюджету на 2011 рік.

«Бюджет на 2011 рік перевиконується, тому, думаю, Кабінет міністрів, Міністерство фінансів, Верховна Рада України, профільні парламентські комітети зобов’язані будуть знайти якусь суму коштів для реалізації програми щодо вирішення проблеми повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян», - наголосив Перший заступник Голови Верховної Ради України і додав: «Сподіваюсь, що за результатами сьогоднішніх парламентських слухань Кабінет Міністрів прискорить внесення змін до цього закону».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук