«Укргідроенерго» використовує європейський досвід у будівництві ГАЕС і ГЕС дружніх екології

ЕкономікаРоман Ганкевич, 7 березня 20172030
«Укргідроенерго» використовує європейський досвід у будівництві ГАЕС і ГЕС дружніх екології
фото 112.ua
Проектні рішення дозволяють зводити безпечні гідроелектростанції і перетворити їх на туристичні об'єкти, як це роблять в Австрії

Українські енергетики вивчають європейський досвід побудови гідроакумулюючих та гідроелектростанцій. Про це повідомив генеральний директор ВАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота, інформує телеканал «112.Україна»

За його словами, делегація компанії «Укргідроенерго» відвідала інноваційну ГАЕС в долині Монтафон в Австрії, а також заводи з виготовлення обладнання для ГЕС і ГАЕС. Отриманий досвід в області реконструкції і модернізації та проектні рішення фахівці планують використовувати в будівництві дружніх екології ГАЕС і ГЕС в Україні.

«Цю верхню водойму, яка знаходиться поблизу будинків з правої сторони, з лівої сторони ми бачимо гірськолижний курорт. Абсолютно немає ніяких заперечень або побоювань щодо прориву дамби або затоплення», - заявив Ігор Сирота описуючи конструкцію екологічної енергостанції і пояснив, що сучасні проектні рішення дозволяють зводити безпечні гідроелектростанції і навіть перетворити їх на туристичні об'єкти, як це роблять в Австрії.

«При будівництві таких споруд і об'єктів завжди присутній і облік соціальних питань для розвитку регіону. Вони дають додаткові надходження в доходи цих громад», - заявив заступник гендиректора з капітального будівництва Олег Ососков і додав, що поряд з гідроакумулюючими і гідроелектростанціями в Україні планують створювати рекреаційні зони - для відпочинку.

«Ми побачили новий підхід, нові технічні рішення, які обов'язково будуть впроваджені при будівництві Канівської гідроакумулюючої станції», - зазначив Сирота.

В «Укргідроенерго» також кажуть, що для будівництва гідроакумулюючої станції на Черкащині будуть залучені фінанси міжнародних організацій, а її проект вже включений до низки галузевих державних програм.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук