«Укрінформом» та телеканалом УТР керуватиме Мінінформполітики

На засіданні Кабінету міністрів України в середу, 24 червня, було одноголосно прийнято рішення про передання цілісного майнового комплексу державної організації українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» і Держтелерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» у сферу управління Міністерства інформаційної політики.

«Після підписання прем’єр-міністром цих розпоряджень та їх офіційного опублікування, МІП (Мінінформполітики) розпочне роботу над запуском телеканалу Ukraine Tomorrow і рестартом інформаційного агентства «Укрінформ» у вигляді єдиної медіаплатформи іномовлення», – йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Паралельно, стверджують у Мінінформполітики, найближчим часом Кабмін внесе до Верховної Ради проект закону «Про систему іномовлення», який вже зараз проходить обговорення під час круглих столів із представниками громадськості.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець, коментуючи ухваленні на засіданні Кабміну рішення, сказав: «Ми починаємо з того, що оголошуємо публічно про набір команди для створення якісного іномовлення України. Кожен, хто бажає приєднатися до цієї команди, може передавати свої дані на електронну адресу. Процес набору буде максимально прозорим».

Як повідомляв ZAXID.NET, 22 лютого міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що через два місяці в Україні з'явиться військовий телеканал. Однак такого телеканалу в ефірі немає й досі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук