«Укроборонпром» оголосив тендер на міжнародний фінансовий аудит

«Укроборонпром» оголосив тендер на надання послуг незалежного аудиту держконцерну і його підприємств із залученням міжнародних експертів за 32,5 млн грн. Про це свідчить інформація на порталі ProZorro, інформує «Інтерфакс-Україна».

Згідно з інформацією на ProZorro, аукціон запланований на 26 вересня 2019 року. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 21 серпня, остаточний термін аудиту - 10 квітня 2021 року.

Договором передбачено аудит консолідованої/комбінованої звітності концерну, всіх його підприємств-учасників і акціонерних товариств, управління корпоративними правами яких передано «Укроборонпрому», за 2018 і 2019 роки.

Умови розрахунку за послуги аудиту звітності передбачають внесення 40% оплати до 15 березня 2020 року, і 60% - протягом п'яти банківських днів із дати підписання сторонами акту надання відповідної частини послуг.

Також передбачено надання консультаційної допомоги «Укроборонпрому» у вигляді методологічних консультацій, проведення презентацій, семінарів із питань застосування МСФЗ. Оплата за цю частину послуги - 100% протягом п'яти банківських днів після підписання акту надання послуги.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів 19 червня у черговий раз підтвердив плани уряду забезпечити проведення міжнародного аудиту «Укроборонпрому».

«Ми змушені були вносити зміни в рішення про аудит «Укроборонпрому»: ми скорегували цифру до 32,5 млн грн, і зараз ми його (рішення) остаточно стверджуємо, я його підпишу. Міжнародному фінансовому аудиту» Укроборонпрому «бути», - заявив прем'єр, додавши: «Я розумію, що все у нас якось важко йде з цим питанням, але аудит буде проведений. Ми на цьому наполягаємо, і це профінансуємо».

За даними з відкритих джерел, серед претендентів на надання послуг міжнародного фінаудиту «Укроборонпрому» - відомі міжнародні Ernst&Young, Baker Tilly і Grant Thornton.

В українському оборонному секторі акцентували, що проведенню аудиту «Укроборонпрому» в умовах воєнного часу в країні повинні передувати всебічний аналіз і виключення ризиків для довгострокових інтересів національної безпеки України.

Серед актуальних питань міжнародного аудиту називаються, зокрема, основна мета і джерела фінансування, а також порядок використання результатів аудиту.

Нагадаємо, напередодні силовики обшукали Кабмін та інші відомства через розкрадання в оборонній сфері.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук