Укртелеком куплять австрійці

Економіка21 грудня 20101998

Єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації ВАТ "Укртелеком" подала українська компанія ESU, "дочка" австрійської інвесткомпанії EPIC, повідомив голова Фонду держмайна (ФДМ) України Олександр Рябченко на прес-конференції в Києві у вівторок.

"Ця компанія вчора увечері подала заявку та всі необхідні документи", - сказав він.

За словами голови ФДМ, йому поки що не відомі інвестиційні плани EPIC щодо "Укртелекому", – повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Конверт із пропозицією буде розкрито 28 грудня. Тоді й дізнаємося", - додав чиновник.

О.Рябченко зазначив, що за час підготовки конкурсу інтерес до приватизаційної документації також виявили український оператор "МТС-Україна", фонд прямих інвестицій Icon Private Equity, дніпропетровське ТОВ "АЕФ", компанія ICOM Holding, донецька "Альтана Капітал", яка подала заяву на отримання конкурсної документації, проте потім відкликала її, а також турецька Turkcell, що просила перенести терміни проведення конкурсу.

Австрійська EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг у процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі. Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер (Peter Goldscheider), Гюстав Вюрмбек (Gustav Wurmböck) і Франц Ланшутцер (Franz Lanschützer).

EPIC до кінця 2006 року була великим акціонером ВАТ "Кінто" - найбільшої української компанії з управління активами публічних інвестиційних фондів, що брала активну участь у приватизації в країні.

Окрім того, в липні 2006 року EPIC стала інвестором компанії RBScom (Київ), що спеціалізується на обслуговуванні операторів мобільного зв'язку, який потім було перейменовано в EPIC Services Ukraine (ESU). До основних видів діяльності компанії належать: розгортання та модернізація мереж мобільних операторів, технічна підтримка, мережеві сервіси, постачання обладнання та логістичні послуги. ESU має філії в Одесі, Львові, Донецьку та Харкові, центри обслуговування в Чернівцях, Івано-Франківську, Кіровограді, Ужгороді, Миколаєві та Херсоні.

Окрім того, на початку 2010 року EPIC створила партнерство з турецьким інвестиційним будинком Crescent Capital (Стамбул), що спеціалізується на наданні послуг інвестбанкінгу у сфері інфраструктури та енергетики, для надання консалтингових послуг турецьким компаніям, що інвестують у Центральну та Східну Європу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 8

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Лондон 22 грудня 2010, 13:36

  All right. In order to have a strategic partner you should have a strategy. The current Ukrainian Government is a bunch of former prisoners. They do not even have a clue what strategy means at first place. They used to rob people. That is all they can do. So, I believe I would be happy if UT got into hands of any western company. But I am affraid that UT will go to either Russians or Achmetov. We will see this on the 28th of this month.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Queryman 22 грудня 2010, 09:42

  Лондон21-12-2010 23:45 for me would be the partner telecommunication company like Orange, O2 Telefonica.... with proowed technologies from other countries (not to make a "laboratory mouse" from UA.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Hulk 22 грудня 2010, 00:07

  It's coincedence that this private equity fund is collaborating with companies from Turkey,right?. Keep in mind that Turkcell is "strategic partner' our prominent SCM Holdings..

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук