Укртелеком оцінили у 10,5 млрд грн

Економіка11 лютого 20111

У результаті проведеної оцінки ТОВ Консалтингова фірма Острів визначила вартість належних державі 92,79% акцій національного оператора зв'язку Укртелеком в 10 млрд 575,1 млн грн. Про це повідомили у Фонді державного майна України.

"Експертна оцінка перевищує стартову ціну акцій Укртелекому на 75 млн грн", - повідомили у фонді, інформує Кореспондент.

Крім того, у ФДМ повідомили, що фонд вже звернувся до ТОВ ЕСУ — єдиного учасника в конкурсі з продажу пакета акцій оператора — із пропозицією придбати цей пакет за ціною, визначеною оцінювачем.

Нагадаємо, 10 січня стало відомо, що переможцем конкурсу з відбору оцінювача державного пакету акцій ВАТ Укртелеком у розмірі 92,79%, що пройшов 6 січня, визнана консалтингова фірма Острів.

Як повідомлялося раніше, єдиний учасник конкурсу з продажу 92,79% акцій ВАТ Укртелеком, ТОВ ЕСУ, запропонував за пакет суму, що на 10 грн перевищує стартову — 10,5 млрд грн.

"У конверті з пропозицією була вказана сума 10,5 млрд грн +10 грн", - повідомила прес-секретар Фонду держмайна Ніна Яворська.

ФДМ оголосив конкурс з продажу 92,79% акцій Укртелекому 13 жовтня.

Українські експерти називали найбільш ймовірними претендентами на Укртелеком холдинг СКМ українського бізнесмена Ріната Ахметова і російську компанію МТС.

За даними Коммерсант-Україна єдиний претендент на Укртелеком — компанія, афільована з групою СКМ Ріната Ахметова.

Однак у самій компанії СКМ заявили, що ні ЗАТ СКМ, ні компанії, що входять до Групи СКМ, заявку на участь у конкурсі з приватизації Укртелекому не подавали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук