«Укрзалізниця» почала приймати цифрові студентські квитки із додатку «Дія»

Загалом «Укрзалізниця» вже приймає чотири види цифрових документів із «Дії»

«Укрзалізниця» з вівторка, 7 липня почала приймати для посадки на потяг і купівлі квитків цифрові студентські квитки із мобільного додатку «Дія». Він, як і паперовий документ, даватиме право на пільговий проїзд.

«Студенти при посадці у поїзд замість пластикового оригіналу можуть пред’явити цифровий документ із мобільного застосунку “Дія”. Цифровий студентський квиток так само дозволяє подорожувати поїздом зі знижкою 50%», – сказано в повідомленні «Укрзалізниці».

У компанії наголосили, що цифровий студентський квиток має такі самі переваги, як і пластиковий оригінал: ідентифікує особу, підтверджує статус студента та надає знижки.

Як відомо, пільговий проїзд надається студентам вишів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів. Подорожувати зі знижками зі студентським можна у:

  • загальних і плацкартних вагонах;
  • вагонах 2-3 класу всіх категорій міжміського сполучення;
  • усіх вагонах регіональних поїздів, поїздах приміського сполучення.

Однак при проїзді у вагонах вищої категорії типу СВ, купе та у вагонах 1-го класу, крім поїздів категорії «Регіональний поїзд», для студентів встановлена повна вартість квитка.

Крім того, «Укрзалізниця» також приймає цифрові ID-картку, закордонний біометричний паспорт та водійське посвідчення з додатку «Дія».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук