«Укрзалізниця» пропонуватиме працівникам житло, щоб зупинити відтік кадрів

«Укрзалізниця» задля стимулювання молодих фахівців у галузі планує реалізувати програму забезпечення залізничників житлом, розповів виконувач обов’язків голови правління компанії Євген Кравцов під час зустрічі з працівникам депо «Фастів-1».

«“Укрзалізниця” стимулюватиме молодих фахівців та працівників гостродефіцитних робітничих професій залишатися працювати у залізничній галузі. Для посилення їх соціального захисту буде реалізовуватися програма забезпечення житлом», – повідомив він.

За словами Кравцова, на будівництво житла для залізничників на цей рік передбачено понад 100 млн грн, а на 2018-й – удвічі більше. «Ми хочемо завдяки такому потужному стимулу зберегти кадри у галузі», – зазначив він.

Загалом програма будівництва житла для залізничників розрахована на 2018-2021 роки. За інформацією Кравцова, «Укрзалізниця» планує упродовж чотирьох найближчих років інвестувати в будівництво житла для залізничників близько 1,7 млрд грн.

Він зауважив, що сьогодні у галузі спостерігається відтік кадрів виробничих спеціальностей. Насамперед це пов'язано із рівнем заробітної плати, що залишається нижчим, ніж на аналогічні спеціальності в приватному секторі та у найближчому зарубіжжі. На думку Кравцова, посилення соціального захисту працівників товариства має зупинити дефіцит персоналу виробничих спеціальностей. Тому поступове підвищення зарплати залізничникам є пріоритетним завданням у найближчі роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук