Університети почали публікувати списки зарахованих абітурієнтів

Інформація в особистих кабінетах абітурієнтів почала оновлюватися о 16:00 26 липня

Понад 60 тис. Вступників цьогоріч отримали рекомендації на бюджет

Вищі навчальні заклади України почали публікувати списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на бюджет. Починаючи з 16:00 години 26 липня, інформація про результати подання заяви з'являється в особистих кабінетах школярів, повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

Рекомендації до зарахування отримали понад 60 тис. абітурієнтів, які вступають на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного й фармацевтичного спрямування). Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

У абітурієнтів, які отримали рекомендацію, навпроти однієї із заяв статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування». Рекомендація дається лише на одне бюджетне місце, за однією заявою.

Остаточне зарахування відбудеться після 31 липня: до цього дня абітурієнти повинні подати у ВНЗ оригінали документів, накази про зарахування будуть опубліковані 1 серпня.

Як інформував ZAXID.NET, за даними Міносвіти, найпопулярнішими вищими навчальними закладами цього року стали Київський національний університет ім. Шевченка, а також «Львівська політехніка». Список популярних спеціальностей очолили «Філологія» і «Право».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук