Уряд доручив соціальним інспекторам перевірити фактичні місця проживання переселенців

СуспільствоЮлія Поліковська, 16 листопада 20167700

Державних соціальних інспекторів зобов’язали здійснювати перевірку фактичного місця проживання переселенців та обстежувати матеріально-побутові умови їх проживання. Внесення відповідних змін до Положення про головного державного соціального інспектора і державного соціального інспектора схвалив Кабмін на засіданні у середу. Про це повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики.

Зазначено, що згадуване положення було розроблене у зв’язку з прийняттям урядової постанови «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», яким удосконалено систему призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам і здійснення контролю за їх виплатою.

«Внесеними змінами, зокрема, передбачено проведення головним державним соціальним інспектором та державним соціальним інспектором перевірки достовірності та повноти інформації про фактичне місце проживання (перебування) переселенця, складання за її результатами акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї», – сказано у повідомленні.

У той же час такий інспектор уповноважений здійснювати контроль за призначенням (відновленням) виплати переселенцям пенсій, усіх видів соціальної допомоги, компенсацій і за наданням соціальних послуг, пільг за рахунок коштів державного і місцевого бюджетів, фондів загальнообов’язкового соціального державного страхування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук