Уряд дозволив Державній іпотечній установі забезпечувати українців житлом у лізинг

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 серпня 20175040

Уряд вніс зміни до статуту Державної іпотечної установи (ДІУ), зокрема, надавши їй право запроваджувати програми забезпечення житлом громадян України на умовах фінансового лізингу. Відповідну постанову оприлюднено на сайті уряду.

Передбачається, що джерелами фінансування ДІУ програми фінансового лізингу будуть фінансові ресурси, залучені під державну гарантію, передбачену Державним бюджетом України на 2017 рік.

Як пише Укрінформ,, раніше Державна іпотечна установа розробила та передала на розгляд Кабінету міністрів України запровадження такого фінансово-кредитного механізму забезпечення житлом громадян України, як надання житлової нерухомості у фінансовий лізинг. Основними перевагами цього механізму є відсутність першого внеску за житло та отримання можливості проживання в квартирі відразу після укладання лізингової угоди з ДІУ. Житло у фінансовий лізинг передається після завершення його будівництва, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт та встановлення необхідного устаткування. При цьому житло перебуває у власності лізингодавця аж до повної сплати його вартості лізингоодержувачем.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук