Уряд дозволив МЕРТ видавати патенти

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 травня 20176530
За реалізацію держполітики в сфері інтелектуальної власності буде відповідати новий орган управління

Кабінет міністрів України передав Міністерству економічного розвитку і торгівлі функції Державної служби інтелектуальної власності України щодо реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності. Про це стало відомо з постанови №320 від 11 травня, опублікованої на урядовому сайті.

«Зі вступом в силу цього акту (після його офіційного опублікування) Мінекономрозвитку буде здійснювати видачу всіх охоронних документів (патентів, свідоцтв) в сфері інтелектуальної власності», - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Згідно з постановою, це рішення є черговим кроком до створення Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ) згідно з Планом пріоритетних дій уряду на 2017 рік і Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. У Мінекономрозвитку зазначили, що НОІВ - єдиний централізований орган, який здійснює функції з видачі патентів (свідоцтв) за принципом «єдиного вікна» на основі кращих європейських і світових практик.

Відповідний орган, функції якого виконуватиме «Укрпатент», буде відповідальним за реалізацію державної політики в сфері інтелектуальної власності, а МЕРТ буде забезпечувати формування єдиної державної політики у цій сфері. Створення НОІВ передбачає послідовне реформування сфери інтелектуальної власності, включаючи поступову інституційну розбудову національної системи охорони інтелектуальної власності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук