Уряд хоче повернути собі право призначати та звільняти голову «Нафтогазу»

Раніше Окружний адміністративний суд відібрав у Кабміну це право

Верховний суд прийняв до розгляду касаційну скаргу Кабінету міністрів на рішення судів попередніх інстанцій, які позбавили уряд права призначати і звільняти главу і членів правління НАК «Нафтогаз України» в обхід наглядової ради. Про це свідчить рішення суду від 29 липня 2019 року.

«Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Кабінету Міністрів України на рішення Окружного адміністративного суду і постанова Шостого апеляційного адміністративного суду Києва про забезпечення позову у справі № 640/7955/19», - йдеться в тексті рішення суду.

Нагадаємо, йдеться про постанову Кабміну №226 від 6 березня 2019 року.

Нагадаємо, що у 2016 році 100% акцій держави ПАТ НАК «Нафтогаз України» перейшли від Міністерства економічного розвитку і торгівлі до Кабінету міністрів. 21 березня 2019 року Кабмін вніс зміни до статуту НАК «Нафтогаз України», наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління без подання наглядової ради.

16 травня Окружний адміністративний суд визнав протиправною та нечинною постанову Кабінету міністрів №226 від 6 березня, що наділяє збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління «Нафтогазу» без подання наглядової ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук