Уряд хоче заборонити військовим в зоні АТО користуватися мобільним зв’язком

Уряд вважає, що передача інформації у зоні АТО через мобільний зв'язок є незахищеною і загрозливою

Уряд хоче заборонити військовим в зоні АТО користуватися мобільним зв’язком
фото DT.ua

Кабмін пропонує заборонити  військовослужбовцям, що виконують обов’язки військової служби, користуватися особистими засобами мобільного зв’язку у районах проведення антитерористичної операції (АТО).

Таку норму містить урядовий законопроект про внесення змін до Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних сил України», зареєстрований в парламенті.

Згідно з документом, військовослужбовцям, що виконують обов’язки військової служби, забороняється користуватися особистими засобами мобільного зв’язку у районах проведення антитерористичної операції. Аналогічна заборона діє в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії.

«Рішення про дозвіл на використання особистих засобів мобільного зв’язку у районах проведення антитерористичної операції, а також в умовах надзвичайного стану чи під час дії особливого періоду на територіях, де ведуться бойові дії, приймає командир військової частини», – йдеться в тексті проекту, пише Insider.

Метою схвалення проекту є посилення контролю за витоком інформації, зокрема з районів проведення антитерористичної операції, протидія технічним розвідкам, забезпечення належного рівня захищеності інформації, що циркулює в мережах систем зв’язку силових структур та правоохоронних органів держави.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук