Уряд інвестує у відновлення Донбасу €200 млн від Європейського інвестиційного банку

Європейський інвестиційний банк спільно з Кабінетом міністрів започаткували проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», який передбачає €200 млн інвестицій у відновлення інфраструктури підконтрольних Україні районів Донбасу, а також сусідніх областей. Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомили у прес-службі міністерства.

Згідно з повідомленням, держава взяла на себе зобов’язання щодо повернення позики.

Заплановано реалізувати 69 проектів у підконтрольних Україні районах Донбасу, а також Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях, які відчувають найбільший тиск на інфраструктуру через приплив внутрішньо переміщених осіб.

«Проектні кошти будуть використані на ремонт і підвищення енергоефективності інфраструктури, задіяної для розселення внутрішньо переміщених осіб, відновлення систем електро-, тепло- і водопостачання, відновлення і залізниць, зокрема мостів», – заявив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, у Плані пріоритетних дій уряду на 2016 рік було заявлено, що на відновлення зруйнованих об’єктів у Донецькій і Луганській областях необхідно 5,8 млрд грн, при цьому було заплановано витратити цього річ 227 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук