Уряд ліквідував Пенітенціарну службу й передав її повноваження Мін’юсту

Кабінет міністрів ліквідував територіальні органи пенітенціарної служби України і створив їх в системі Міністерства юстиції. Відповідні постанови члени уряду підтримали одноголосно, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Керівник Мін’юсту Павло Петренко закликав членів уряду підтримати реформу, головною метою якої є, щоб особи, які ще не отримали вироку, не перебували в жорстких умовах.

«Йдеться про долю майже 80 тисяч людей, які зараз перебувають за ґратами, йдеться про долі тих людей, які їх охороняють – тому що умови утримання в колоніях такі, що… Знаєте, є такий вислів: той, хто охороняє, і той, хто там перебуває за ґратами – фактично, сидять спільно в тюрмі. Це просто по різні боки від стіни», – зазначив Петренко.

«Якщо ми зробимо цю реформу спільно з реформою судової системи і правоохоронної системи – тоді ми зможемо точно сказати: ми змінили цю країну, і головним у цій країні буде проста людина… і гідність людини ніхто не порушуватиме», – додав міністр.

«Необхідно призначати на ліквідацію (пенітенціарної служби) дійсно ліквідаторів, а не тих, хто буде тягнути гуму», – зазначив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук