Уряд найняв американських рекламістів за $110 тис. до кінця року

Кабінет міністрів та Міністерство фінансів України найняли компанію APCO Worldwide Inc для PR-супроводу в США. Послуги компанії будуть коштувати бюджету України 110 тис. доларів, з яких 35 тис. доларів  буде витрачено на PR-супровод кабміну, а 75 тис. доларів – міністерства фінансів, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляє агентство, ця інформація розміщена в системі розкриття інформації про іноземних агентів Міністерства юстиції США (Foreign Agents Registration Act). Відповідні документи зареєстровані Мін'юстом США 22 червня 2014 року під єдиним номером 6291.

У них зазначено, що APCO буде надавати послуги зі зв'язків зі ЗМІ та стратегічних комунікацій в інтересах Мінфіну України з березня по грудень 2015 року.

«Діяльність реєстранта (APCO) включатиме комунікації з американськими ЗМІ, компаніями та організаціями від імені іноземної держави (Україна) у зв'язку з візитом міністра фінансів України в США для сприяння реструктуризації боргів України», - зазначено в одній з форм.

Крім того, в рамках контракту з Кабміном України APCO також надаватиме послуги PR-супроводу в ході візиту прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до США.

Згідно інформації, розміщеної в системі розкриття інформації, послугами агентів у США користується також бізнесмен Дмитро Фірташ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук