Уряд перевірятиме витрати основних бюджетних коштів через «ПриватБанк»

ЕкономікаРоман Ганкевич, 23 липня 201712210
«ПриватБанк» стане партнером Мінфіну у створенні єдиної системи верифікації бюджетних виплат

«ПриватБанк» і Міністерство фінансів підписали меморандум про співпрацю, який дозволить використовувати технології банку для створення єдиної системи верифікації бюджетних виплат. Про це йдеться у повідомленні прес-служби «ПриватБанку».

За словами міністра фінансів Олександра Данилюка, бюджет щорічно втрачає мільярди гривень через відсутність системи моніторингу використання коштів для виплат пільг, соціальних допомог, субвенцій на надання пільг і субсидій. Це обумовлено неузгодженістю існуючих баз даних різних державних органів. «Наша головна мета - підвищити ефективність системи верифікації бюджетних виплат, що значно заощадить бюджетні кошти. Тому співпраця з «ПриватБанком» у цьому напрямку для всієї країни є важливою і необхідною», – переконаний він.

При підготовці єдиної системи верифікації будуть використовувати не тільки вже готові розробки «ПриватБанку», але й залучати кваліфікованих фахівців банку для створення нових розробок. «Одним із головних стратегічних напрямів роботи банку є «Приват.Share», інтеграція передових технологій у системи держуправління та державних фінансів. На сьогодні єдина клієнтська база «ПриватБанку» є найдосконалішим в Україні прикладом створення та адміністрування бази даних, і наш досвід, наші напрацювання дозволять державі не винаходити велосипед, а в найкоротші строки побудувати систему верифікації бюджетних виплат», - заявив екс-голова правління банку Олександр Шлапак.

За його словами, на розробку нової системи потрібно півроку. З її допомогою роздроблені та незліченні бази даних можна буде об’єднати в єдину керовану систему.

Нагадаємо, наглядова рада «ПриватБанку» 20 липня прийняла відставку Олександра Шлапака з посади голови правління. Його обов'язки буде виконувати Галина Пахачук. При цьому, розробка системи «Приват.Share» була одним з останніх проектів, який координував екс-голова правління.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук