Уряд розширив перелік сільгосптехніки, вартість якої компенсуватимуть з держбюджету

У такий спосіб урядовці планують надалі стимулювати виробництво саме української с/г техніки

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України розширило перелік сільськогосподарської техніки, вартість якої частково компенсовуватимуть з бюджету. Про це повідомила прес-служба уряду.

Зазначається, що відповідно до умов програми, в межах якої держава з бюджету відшкодовує частину вартості придбаної аграріями сільгосптехніки, компенсація вартості техніки здійснюватиметься лише за умови, якщо щонайменше 60% її виготовили в Україні.

«На початку програми критерії участі в ній змогли виконати лише 40 підприємств-виробників сільгосптехніки, в програмі було менш як 800 найменувань техніки і обладнання. А нині документи надходять з майже 200 підприємств, ушістнадцятеро збільшився список техніки, якої тепер понад 12,5 тис. найменувань. При тому, що вимоги до локалізації, зокрема для складної самохідної сільськогосподарської техніки, зросли з 35% до 55%», — повідомляють в уряді.

Ознайомитись з оновленим переліком можна за посиланням.

Загалом за перше півріччя держава виплатила компенсації вартості техніки понад 2,3 тис.аграріїв. Вони отримали 261,1 млн грн компенсації на придбання 3993 одиниць техніки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук