Уряд скасував необхідність зачитувати «скоромовки» з номерами ліцензій у радіорекламі

В уряді вважають існування такої норми в епоху інтернету застарілою

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 11 грудня 20193370

Кабінет міністрів України скасував зобов'язання зачитувати інформацію про номер та інші дані ліцензій у радіорекламі банків, страхових і будівельних компаній, а також для інших груп, починаючи з 2020 року, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет. Відповідну постанову уряд ухвалив у середу, 11 грудня.

«Ми скасували обов’язкове зачитування номера та інших даних ліцензій у радіорекламі для банків, страхових та будівельних компаній та для інших груп з початку наступного року. Ну, ви пам’ятаєте, коли в кінці ролику номер читається з ефектом перемотки», – написав Дубілет у Facebook.

Як наголосив міністр, ця норма, можливо, мала сенс 20 років тому, а зараз, в епоху інтернету, зовсім застаріла. Тим більше, як констатував Дубілет, через швидкість читання у цих фрагментах часто нічого не можна розібрати.

Дубілет додав, що це скасування не означає, що компанії без ліцензій зможуть рекламуватись. Норма, яка зобов’язує рекламні майданчики перевіряти ліцензію, залишається.

Зазначимо, що рекламодавці платять радіостанціям за кожну секунду ролика. Відтак скасування вимоги читати дані про їхні ліцензії дасть можливість рекламодавцям або заощадити на рекламних кампаніях, або ж навпаки – робити свої реклами ще інформативнішими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук