Уряд та підприємці підписали Меморандум щодо Податкового кодексу

Економіка1 грудня 20102220

Урядова робоча група та представники малого бізнесу, ті, які працюють за спрощеною системою оподаткування, підписали Меморандум про узгодження спільних дій щодо внесення змін до Податкового кодексу. Підписання відбулося за результатами переговорів, черговий раунд яких пройшов сьогодні, 1 грудня. Сторони відзначили, що вітають застосування Президентом України вето на Податковий кодекс.

Як повідомили ZAXID.NET в Департаменті інформації та масових комунікацій Секретаріату КМУ, згідно з Меморандумом, сторони дійшли згоди у тому, що необхідно створити стабільні та незмінні умови для роботи підприємців України, що має бути відповідним чином відображено у тексті Податкового кодексу. Зокрема, спрощена система оподаткування залишається такою ж, як до прийняття Податкового кодексу.

Уряд та підприємці погодилися утворити постійну Координаційну раду малого та середнього бізнесу при Кабінеті міністрів України та включити представників малого та середнього бізнесу до складу громадських рад і колегій органів виконавчої влади.

Водночас, відповідно до тексту документа, до 1-го, 2-го, 13-го та 14-го розділів Податкового кодексу будуть внесені узгоджені сторонами зміни.

Сторони також домовилися, що влада не застосовуватиме штрафні санкції з пенсійних внесків, які нараховані на 1 грудня 2010 року для підприємців, що є платниками єдиного податку. А також до 1 січня 2011 року доопрацювати законодавство з питань єдиного соціального внеску.

Крім того, Меморандумом передбачено правові гарантії учасникам акцій протесту.

Також передбачено, що керівники відомств, які зробили помилки при підготовці Податкового кодексу, будуть притягнуті до відповідальності.

Таким чином, в Меморандумі узгоджено позиції щодо всіх питань, які турбували підприємців, і визначено механізм участі підприємців у формуванні податкового законодавства, а також громадського контролю за діяльністю влади.

Уряд на переговорах представляв міністр фінансів України Федір Ярошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук