Уряд вдвічі збільшив допомогу на протезування бійців АТО за кордоном

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 серпня 20151590

Кабінет міністрів України вдвічі розширив можливості фінансування протезування воїнів антитерористичної операції (АТО) за кордоном, повідомили в понеділок, 17 серпня, у департаменті гуманітарної і соціальної політики секретаріату Кабміну.

Згідно з повідомленням, уряд 12 серпня 2015 року прийняв постанову № 590, що передбачає можливість збільшення вдвічі грошової допомоги учасникам АТО на протезування за кордоном. Ця постанова вже опублікована на сайті Кабміну.

«Після змін у порядку розмір допомоги може бути збільшений до 1800 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб або 2 млн 192 тис. 400 грн. Раніше він обмежувався 900 прожитковими мінімумами для працездатних осіб, за станом на 1 січня дорівнювало 1 млн 96 тис. 200 грн», – зазначено в повідомленні.

Згідно з документом, рішення про доцільність протезування (ортезування) учасника АТО за кордоном, вибір зарубіжного постачальника спеціалізованої допомоги, розмір грошової допомоги на оплату витрат із протезування за кордоном, а також (у разі потреби) збільшення встановленого розміру допомоги (але не більше ніж удвічі) ухвалює Експертна комісія Міністерства соціальної політики з урахуванням обсягу бюджетних призначень, передбачених на вказані потреби, і висновки експертної групи, оформлюється впродовж 2 робочих днів з дати проведення засідання.

«Вказані зміни сприятимуть повною мірою реалізації гарантованих державою прав учасників антитерористичної операції, що втратили функціональні можливості кінцівок, на протезування (ортезування) виробами підвищеної функціональності за технологіями, які відсутні в Україні», – йдеться в повідомленні департаменту гуманітарної та соціальної політики Кабміну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук