Уряд встановив обмеження на вартість житла для учасників АТО, придбаного за держкошти

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 травня 201514171

Уряд України змінив вимоги до конкурсів з придбання житла для військовослужбовців за кошти державного бюджету та постановив, що для Києва та Київської області вартість 1 кв. м загальної площі житла у пропозиції-переможця не повинна перевищувати опосередковану вартість будівництва житла в регіоні, збільшену вдвічі.

Відповідні зміни до порядку використання коштів держбюджету, передбачених на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, затверджений постановою Кабінету міністрів № 147 від 16 лютого 2011 року, внесено іншою його постановою № 325 від 22 травня, текст якої опубліковано на веб-сайті уряду.

Згідно з документом, для Львова та Одеси вартість такого житла не повинна перевищувати його опосередковану вартість будівництва в регіоні на другий-третій квартали 2015 року, збільшену в 1,75 раза. Для всіх інших регіонів вартість 1 кв. м загальної площі житла у пропозиції-переможця не повинна перевищувати опосередковану вартість будівництва житла в регіоні, збільшену в 1,5 раза.

Згідно з документом, опосередковану вартість будівництва житла по регіонах України встановлює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон).

Як повідомляв ZAXID.NET, на засіданні уряду в середу, 27 травня, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що на придбання житло для військовослужбовців-учасників антитерористичної операції (АТО) та членів сімей загиблих силовиків на сході України буде виділено 1 млрд грн. У зв’язку з цим він звернувся до профільних міністрів скласти бюджетні програми, а Мінфіну — їх профінансувати, що дозволить до вересня реалізувати перший етап забезпечення житлом військовослужбовців-учасників АТО та членів сімей загиблих силовиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук