Уряд вводитиме накопичувальні пенсії, коли подолає дефіцит Пенсійного фонду

Економіка28 квітня 20115850

Другий рівень пенсійної реформи може стартувати в Україні після 2013 року. Такий прогноз 28 квітня під час прес-конференції висловив віце-прем’єр-міністр України - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко.

За його словами, якщо пенсійна реформа впроваджуватиметься і впроваджуватимуться заходи з детінізації зарплат, то за 2012-2013 роки вдасться вийти на бездефіцитність бюджету пенсійного фонду. «Якщо ще попрацювати, то за 2011-13 роки зможемо вийти на бездефіцитність бюджету. Після цього можна буде вводити другий рівень системи пенсійного забезпечення», - сказав він.

Віце-прем’єр вважає, що державний накопичувальний рівень пенсійної системи потребує продуманого регулювання, щоб кошти, задіяні у ньому, були гарантованими для майбутніх пенсіонерів. «Тут права на помилку точно нема. Ці гроші мають зберегтися для пенсіонерів», - сказав він.

С.Тігіпко додав, що уряд продовжує вивчати досвід європейських країн, зокрема нових членів Євросоюзу з цієї тематики. Також узагальнюючі висновки і рекомендації з цього приводу для України готує Світовий банк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук