Уряд затвердить склад Національної комісії регулювання ринку компослуг

Економіка5 лютого 20111

7 лютого Уряд планує затвердити персональний склад Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг. Про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з керівником місії Міжнародного валютного фонду Атанасіосом Арванітісом.


 


 

«Ми створили Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг. І у понеділок ми затвердимо склад цієї комісії, у тому числі її керівника», - поінформував Микола Азаров.

Микола Азаров також зазначив, що Уряд ухвалив бюджет на 2011 рік з врахуванням основних домовленостей з МВФ у рамках програми співпраці stand by, повідомили ZAXID.NET в  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

За його словами, Кабінет міністрів продовжує політику приведення комунальних тарифів у відповідність з ринковими цінами: з січня підвищено тарифи на теплову енергію, електроенергію і холодну воду. Прем’єр-міністр зауважив, що Уряд прийняв рішення щодо поетапної зміни тарифів протягом 2011 року, відповідно до тих реалій ринку, які складатимуться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук