Уряд змінив систему виплат соцдопомоги переселенцям

Усі зареєстровані внутрішньо переміщені особи отримуватимуть свої соцвиплати виключно у відділеннях «Ощадбанку»

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 червня 20157990
Уряд змінив систему виплат соцдопомоги переселенцям

Уряд за пропозицією Міністерства фінансів змінив систему виплат соціальної допомоги тимчасово переміщеним особам із зони АТО. Завдяки цьому вдосконалено систему надання фінансової підтримки вимушеним переселенцям, а держава зможе повною мірою захистити їх інтереси.

«Мінфін працює над уникненням фінансових ризиків при виплаті адресної грошової допомоги. Так, 22 червня на засіданні уряду було внесено зміни до постанов Кабінету міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509 та № 505. Відтепер усі нові виплати грошової допомоги тимчасово переміщеним особам та ті, дію яких продовжено, будуть здійснюватись через «Ощадбанк», – повідомляється на сайті уряду.

За словами заступника міністра фінансів Романа Качура, в умовах сьогодення проведення виплат через «Ощадбанк», що має стабільні фінансові позиції та контролюється урядом країни, є запорукою уникнення будь-яких ризиків в управлінні грошовими потоками.

«Ощадбанк» максимально спростив процедуру обслуговування переселенців – усі документи прийматимуться в установах «Ощадбанку» через «єдине вікно». Організовано роботу понад 2 тисяч установ для приймання документів. Отримати допомогу буде можливо у понад 4 тисячах відділень та понад 2 тисячах банкоматів «Ощадбанку», повідомили у Мінфіні.

Попередня реєстрація одержувачів виплат здійснюватиметься через Контакт-центр або інтернет-сторінку «Ощадбанку», що забезпечить зручність та оперативність під час оформлення документів.

Інформацію про дату початку приймання документів та процедуру реєстрації буде розміщено на офіційному сайті «Ощадбанку» в його відділеннях та ЗМІ, наголосили в уряді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук