В «Азові» повідомили про нищення в Україні банкоматів російських банків

Банкомати заливають монтажною піною

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 13 березня 201728751

Цивільний корпус «Азов» повідомив, що невідомі патріоти по всій країні заблокували десятки банкоматів російських банків. На їхні екрани клеїться наклейка #RUSBANKOVER, такі самі наклейки наносяться на вітражі та двері банків.

Крім того, банкомати заливають монтажною піною, йдеться в повідомленні на сайті Цивільного корпусу «Азов».

«Національний корпус підтримує цю ініціативу і нагадує, що боротьба патріотів проти російського впливу в українській банківській сфері, яку ми почали в січні цього року продовжується і буде супроводжуватися також і подібними радикальними діями», – йдеться в повідомленні «Азова».

У прес-службах двох найбільших банків з російським капіталом коментарів отримати не вдалося. Зокрема, в прес-службі «Сбербанку» коментувати ситуацію відмовилися. «Поки що без коментарів», – сказала працівниця прес-служби. У свою чергу до прес-служби «Альфа-банку» додзвонитися не вдалося.

Протести проти роботи в Україні дочірніх структур російських банків посилилися після того, як «Сбербанк России», представлений в Україні дочірньою структурою ПАТ «Сбербанк», почав визнавати у своїх відділеннях паспорти «ДНР» і «ЛНР». При цьому українська «дочка» російського банку заявила, що не визнаватиме цих документів.

Попри те, учасники торгової блокади Донбасу пообіцяли самотужки закрити усі відділення Сбербанку в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук