В Бурятії пройдуть військові навчання з використанням нових комплексів РЕБ

У війні проти України на Донбасі беруть участь багато бурятів

СвітВолодимир Пиріг, 28 червня 20167720
В Бурятії пройдуть військові навчання з використанням нових комплексів РЕБ
фото Inform Napalm

У Росії в республіці Бурятія підрозділи радіоелектронної боротьби (РЕБ) Східного військового округу (СВО) проведуть масштабні навчання із застосуванням нових комплексів «Борисоглібськ-2» і «Ртуть-БМ».

«На полігоні “Бурдуна” з початку тижня в польовому виході буде задіяно понад 200 військовослужбовців і близько 30 одиниць нової техніки», – повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу СВО.

Військовослужбовці РФ вже зробили багатокілометровий марш на техніці з пункту дислокації на полігон, де організували табір.

Їм належить виконати низку спеціальних завдань по розгортанню систем РЕБ, організації цілодобового чергування в польових умовах, пеленгації джерел радіоелектронного випромінювання і створенню перешкод системам зв’язку умовного противника.

Польовий вихід триватиме місяць, потім кожен військовослужбовець здасть заліки зі спецпідготовки. Підсумком стане масштабне тактико-спеціальне навчання, під час якого підрозділи РЕБ забезпечать виконання навчально-бойових завдань мотострілецького батальйону в наступі і обороні.

У березні 2015 року один з донбаських бойовиків розповів, що буряти допомагали захоплювати терористам Дебальцеве Донецької області.

«Відкрию вам невеличку таємницю. Ось, наприклад, Дебальцеве. На початку лютого ми приїхали туди, базувалися у Вуглегірську, на важкій техніці висувалися на свої позиції. Ми прокладали цю дорогу до Логвинова. Але нас взяли у кільце. Там було дуже багато українських військових. Але в результаті ми прорвались, бо за 3-5 днів приїхали на допомогу наші танки. Це російська армія, буряти. Завдяки їм, завдяки цій важкій техніці й взяли Дебальцеве», – заявив бойовик.

Детальніше про участь бурятів у війні Кремля проти України можна прочитати у розслідуванні волонтерів Inform Napalm.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук