В Держкомтелерадіо назвали дату повноцінного запуску суспільного мовлення

Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) повноцінно запрацює з 1 січня наступного року, повідомив голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) Олег Наливайко.

«Враховуючи фінансове становище в бюджеті… я так думаю, що вже повноцінно почне працювати (суспільна ТРК) з 1 січня», – зазначив Наливайко в коментарі РБК-Україна.

Разом з тим, голова Держкомтелерадіо припустив, що запрацювати суспільний мовник може і раніше.

За словами Наливайка, до жовтня цього року при НСТУ буде створено наглядову раду.

«Сама організаційно-фінансова структура буде створюватися в кілька етапів. Перший – це Національна рада з питань телебачення та радіомовлення повинна сформувати наглядову раду. За цей час Держкомтелерадіо створює публічне акціонерне товариство (ПАТ) «НСТУ». І тоді, думаю, приблизно буде місяці 3-4 на це йти, паралельно з наглядовою радою і будемо створювати ПАТ… Це ж нам треба буде спочатку приєднати місцеві телекомпанії – всі ОДТРК, а це – провести треба аудит, багато дуже такої бухгалтерської, організаційної роботи», – зазначив Наливайко.

За словами керівника Держкомтелерадіо, 100% акцій ПАТ «НСТУ» належатимуть державі.

Як повідомляв ZAXID.NET, 19 березня Верховна Рада прийняла закон про суспільне мовлення, яким перетворила національну телекомпанію України (НТКУ) і Національну радіокомпанію України (НРКУ) на суспільних мовників, об’єднавши їх в Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ). Президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон 7 квітня.

НСТУ створюється на базі Національної телекомпанії України, а також Національної радіокомпанії України, Державної ТРК «Культура», обласних державних телерадіокомпаній, Державної телерадіомовної компанії «Крим», державних організацій Київської державної регіональної ТРК, Севастопольської регіональної державної ТРК, Новгород-Сіверської регіональної державної ТРК «Сіверська», Криворізької регіональної державної телерадіокомпанії” Криворіжжя “, Української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм», які реорганізуються шляхом приєднання до Національної телекомпанії України. Створення НСТУ здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України.
«НСТУ є об’єктом загальнодержавного значення. Відчуження, передача (крім короткострокової оренди), приватизація нерухомого майна, об’єктів незавершеного будівництва, земельних ділянок, на яких вони розташовані, а також акцій, що належать державі у статутному капіталі НСТУ, забороняється», – йдеться у прийнятому законі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук