В Донецьк доставили секретну лабораторію для ідентифікації тіл російських військових

В окупований Донецьк з Росії доставили спеціальну мобільну лабораторію визначення ДНК для ідентифікації тіл загиблих на Донбасі російських військовослужбовців. Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

«Встановлено, що 4 квітня в Ростові-на-Дону представниками ФСБ РФ проведено робочу нараду за участю «мера» Донецька І.Мартинова, його заступника І.Пономаренка і «генерального прокурора» самопроголошеної терористичної ДНР А.Певца, де головна увага приділялася недопущенню витоку інформації про загиблих і поранених військовослужбовців ЗС РФ», – повідомили в розвідці.

У відомстві зазначили, що під час зустрічі так званий мер окупованого Донецька отримав завдання організувати в місті комплекс спеціальних приміщень і споруджень для зберігання та ідентифікації тіл загиблих російських військовослужбовців, зокрема з використанням мобільної лабораторії визначення ДНК, яка прибула з Росії до Донецька 9 березня.

«Згідно з вимогами співробітників російських спецслужб, такий комплекс повинен розміщуватися на ізольованій території з жорстким пропускним режимом, а «мер» Мартинов несе персональну відповідальність за витік будь-якої інформації про існування зазначеного комплексу», – поінформувала українська розвідка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук