В Генпрокуратурі почали створювати Генеральну інспекцію внутрішніх розслідувань

СуспільствоВолодимир Пиріг, 30 листопада 20159542

Генеральний прокурор України Віктор Шокін затвердив структуру Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки, а також план заходів, необхідних для її утворення та функціонування, повідомила прес-служба відомства.

Керівником Генінспекції призначено Максима Мельніченка, який брав участь у конкурсі з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. До призначення він обіймав посаду керівника одного з підрозділів, безпосередньо підпорядкованого заступнику Генпрокурора Давіду Сакварелідзе.

Згідно з інформацією, Генінспекція буде самостійним підрозділом ГПУ, який матиме спеціальний статус.

Організацію утворення, нормативного забезпечення діяльності Генеральної інспекції, її кадрового наповнення та контроль за функціонуванням цього новоутвореного підрозділу Шокін поклав на свого заступника Давіда Сакварелідзе. Поряд з іншими обов’язками відтепер він буде опікуватися питаннями внутрішньої безпеки в органах прокуратури, а також розслідуванням злочинів, вчинених прокурорами та слідчими.

Крім того, до повноважень Генеральної інспекції належатиме нагляд за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності щодо працівників прокуратури, проведення внутрішнього аудиту, забезпечення інформаційної безпеки та зв’язків з громадськістю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук