В Івано-Франківську міська влада підписала меморандум з учасниками АТО

В Івано-Франківську міська влада підписала меморандум з учасниками АТО
фото «Галка»
Учасники АТО протестували під міською радою в Івано-Франківську

В Івано-Франківську учасники АТО уранці у вівторок, 10 травня, протестували під міською радою проти бездіяльності міської влади у вирішенні їхніх соціальних питань: виділенні землі, квартир та забезпеченні усіх пільг. Через годину відбулися переговори представників Асоціації учасників АТО та міського голови Івано-Франківська Руслан Марцінків, повідомила «Галка».

На зустріч від влади прийшли міський голова Руслан Марцінків, заступники міського голови Олексій Кайда та Олександр Левицький, а також представники департаменту соціальної політики.

Представники Асоціації учасників АТО зачитали проект меморандуму, який передбачає низку кроків міської влади.

Фото: «Галка»

Зокрема вони хочуть, щоб у кожній комісії міської ради був їхніх представник,а в міський виконавчий комітет вимагають ввести одразу трьох своїх представників. Також  на найближчій сесії міської ради має бути зарезервована земля для учасників АТО.

Марцінків повідомив, що для включення АТОвців у депутатські комісії необхідне рішення сесії міської ради.

Третій пункт меморандуму – включення до міськвиконкому – за словами чиновників, є виконаним. До кількох структурних підрозділів було включено кількох осіб, яких рекомендував голова Спілки добровольців АТО Василь Андріїв, проте мітингувальникам прізвища осіб були незнайомі.

Міський голова Івано-Франківська підтримав створення робочої групи з вирішення земельних питань АТОвців. На 11 травня призначили її перше засідання.

Найбільше емоцій АТОвців викликало обговорення п’ятого пункту меморандуму, котрий стосується земельних питань. АТОвці скаржилися, що їм землю не виділяють, що окремі уже по два роки чекають.

Міський голова пообіцяв включити учасників АТО до комісії. Кайда заявив, що наразі триває інвентеризація 7 га землі в Опришівцях. Також Марцінків заявив, що на наступну сесію винесуть питання про виділення земельних ділянок для родин загиблих і інвалідів війни.

У підсумку, запропонований учасниками АТО меморандум представники міської влади підписали.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук