В Одесі відбулася конференція з планування українсько-американського навчання «Сі Бриз - 2017»

Морські навчання «Сі Бриз - 2017» поєднуватимуть теоретичний та практичний курси процесу планування та проведення операції за стандартами НАТО

В Одесі пройшла початкова конференція з планування українсько-американських навчань «Сі Бриз - 2017». Про це повідомили у прес-службі Міноборони України.

«Конференція пройшла успішно, ми виконали усі поставлені завдання», - сказав заступник начальника штабу ВМС ЗС України з питань євроатлантичної інтеграції Андрій Риженко і відзначив тісну взаємодію синдикатів конференції, активність учасників.

Як повідомляється, у заході брали участь українські, американські моряки, а також представники Грузії, Польщі, Азербайджану, Нідерландів, Румунії, Канади, Великої Британії, Болгарії, Молдови та Туреччини. Зокрема робочу групу ВМС США під час конференції очолював капітан другого рангу Кен Енглі.

За підсумками триденної роботи учасники конференції сформували задум проведення майбутніх навчань, попередньо визначили склад компонентів і систему управління маневрами. Крім того, обговорили аспекти логістичного забезпечення і взаємодії з засобами масової інформації, окреслили полігони для виконання бойових вправ і злагодження сил.

За словами Риженка, після повернення до своїх країн військові моряки узгодять з національним керівництвом сплановані на початковій конференції позиції. Це дасть змогу в ході подальших конференцій скласти детальний план українсько-американських навчань «Сі Бриз - 2017» з запрошенням інших країн.

Зазначимо, навчання «Сі Бриз - 2017» поєднуватимуть теоретичний та практичний курси процесу планування та проведення операції за стандартами НАТО, курс лідерства, курс з надання медичної допомоги у бойових умовах тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук