В одному із сіл Бібрської ОТГ вибори визнали недійсними

Причиною скасування результатів у Глібовичах стали неправильно оформлені протоколи

СуспільствоАндрій Дрозда, 25 грудня 201810460
Саме на дільницях Бібрської міської ОТГ виникло найбільше проблем із підрахунком голосів

У понеділок, 24 грудня, Бібрська міська виборча комісія підтримала рішення про визнання недійсними результатів виборів до Бібрської міської ОТГ на дільниці у селі Глібовичі.

Таке рішення прийняли через відсутність номерів дільниці на протоколах. За визнання виборів недійсними проголосувало 8 членів Бібрської міської виборчої комісії.

«На протоколах дійсно не було номерів дільниці. Хоча на пакеті, в якому надіслали протоколи, номер і печатка були. Члени міської виборчої комісії вирішили, що через це порушення результати виборів недійсні», – розповіла ZAXID.NET голова Бібрська міської виборчої комісії Марія Король.

Вона також запевнила, що скасування результатів на дільниці у Глібовичах не вплине на загальні результати виборів у Бібрській міській ОТГ.

Нагадаємо, що саме у Бібрській міській ОТГ підрахунок голосів на місцевих виборах виявився найбільш проблематичним. Результати голосування на 7 дільницях повернули на перерахунок, оскільки виборча документація не була належним чином запакована, а частина бюлетенів оформлена з порушеннями.

Станом на вівторок, 25 грудня, результати виборів до місцевої ради Бібрської міської ОТГ були такими: партія «УКРОП» – 16,6% голосів, «Громадська позиція» – 13,1%, «БПП «Солідарність»– 11,9%, «Батьківщина» – 10,5%, Українська Галицька Партія – 10,4%, НРУ – 9,3%, Аграрна партія – 8,1%«Самопоміч» – 5,8%, «Народний контроль» – 5,3%.

За попередніми результатами, головою Бібрської об’єднаної територіальної громади став чинний міський голова Бібрки 49-річний Роман Гринус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук