На Львівщині виявили спробу зірвати вибори до об'єднаної територіальної громади

У Бібрці члени виборчої комісії помітили зміни в надрукованих бюлетенях

СуспільствоАндрій Дрозда, 19 грудня 201810640
Вибори до Бібрської міської об'єднаної територіальної громади відбудуться 23 грудня

У середу, 19 жовтня, члени територіальної виборчої комісії у Бібрці зафіксували спробу зриву виборів до об'єднаної територіальної громади. Про інцидент повідомило видання Leopolis.news. Під час друку бюлетенів виявилося, що вони містять змінену інформацію про одного з кандидатів на посаду голови Бібрської міської об'єднаної територіальної громади.

«Вже в перших надрукованих приміниках бюлетенів ми виявили, що частина інформації про кандидата Василя Марочканича з невідомих причин зникла. Ми зупинили друк і звернулися в СБУ», – розповіла ZAXID.NET голова Бібрської ТВК Марія Король.

Вона також підтвердила, що для друку бюлетенів використовували комп'ютер Бібрської міської ради. До слова, голова Бібрської міськради Роман Гринус як самовисуванець змагається за посаду голови Бібрської міської об'єднаної територіальної громади. Його конкурент Василь Марочканич є головою Великоглібовицької сільської ради і представляє «БПП «Солідарність».

За словами Марії Король, територіальна виборча комісія вже надрукувала бюлетені з повною інформацією про кандидатів. Вибори до Бібрської міської об'єднаної територіальної громади відбудуться як і заплановано – в неділю, 23 грудня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук