З'явились попередні результати виборів у місцевих громадах на Львівщині

Явка на виборах становила 55,5%

СуспільствоАндрій Дрозда, 24 грудня 201861691
В одній із п'яти ОТГ бюлетені вирішили перерахувати

Виборчі комісії підбивають підсумки виборів до 5 об'єднаних територіальних громад на Львівщині, які відбулися в неділю, 23 грудня. За зведеними даними місцевих виборчих комісій, загальна явка на виборах становила 55,5%. За результатами підрахунку бюлетенів у чотирьох ОТГ вже стали відомі імена переможців виборів голів цих громад.

У виборчій комісії Лопатинської селищної ОТГ ZAXID.NET повідомили, що у виборах на посаду голови ОТГ із суттєвим відривом від інших претендентів переміг кандидат від партії «УКРОП» Олег Микитин. До місцевої ради за попередньої інформацією проходять 10 кандидатів самовисуванців, 6 представників «УКРОПу», 4 від «БПП», 4 від «Батьківщини», 1 від «Громадянської позиції» та 1 від «Радикальної партії Олега Ляшка».

На виборах до Радехівської міської ОТГ теж із великим відривом переміг кандидат від «БПП «Солідарність» Степан Коханчук. Попередні результати виборів до міської ради виглядають так: «БПП «Солідарність» отримав 16,5% голосів, «Батьківщина» – 16%, «Українська Галицька Партія» – 14,2 %, «Громадська позиція» – 12,9%, «Самопоміч» – 8,5%, НРУ – 5,3%, Радикальна партія Ляшка – 5,2%.

Переможець виборів на посаду голови Радехівської міської ОТГ Степан Коханчук (фото з сайту lviv.solydarnist.org)

Новообраним головою Меденицької селищної ОТГ стане кандидат від «БПП «Солідарність» Володимир Шулак. Його перемогу ZAXID.NET підвердили в місцевій виборчій комісії. За нього проголосували 1574 виборці, що становить 53,5%. Депутатський склад нової ради виглядатиме таким чином: від ВО «Батьківщина» 12 депутатських мандатів (36,98% голосів виборців), від «БПП «Солідарність» – 8 депутатів (32,73%), від партії «Укроп» – 3 (6,97%), від партії «Самопоміч» – 1 (5,67%), самовисуванців – 1 (4,76%).

У голосуванні взяли участь 2942 особи (52,61% включених у списки виборців). Меденицька ОТГ об’єднує Меденицьку селищну та Летнянську і Опарівську сільські ради (5 населених пунктів).

Ще один кандидат від «БПП «Солідарність» Володимир Гутник переміг на виборах голови Зимноводівської сільської ОТГ. Результати виборів у місцеву раду підраховує виборча комісія.

Переможець виборів на посаду голови Зимноводівської сільської ОТГ Володимир Гутник (фото з сайту lviv.solydarnist.org)

Невизначеною залишається ситуація у Бібрській міській ОТГ. За попередньою інформацією, там лідирує чинний голова Роман Гринус. Результати голосування на 7 дільницях повернули на перерахунок, оскільки виборча документація не була належним чином запакована, а частина бюлетенів оформлена з порушеннями.

Станом на ранок вівторка, 25 грудня, результати виборів до місцевої ради Бібрської ОТГ були такими: партія «УКРОП» – 16,6% голосів, «Громадська позиція» – 13,1%, «БПП «Солідарність»– 11,9%, «Батьківщина» – 10,5%, Українська Галицька Партія – 10,4%, НРУ – 9,3%, Аграрна партія – 8,1%«Самопоміч» – 5,8%, «Народний контроль» – 5,3%.

Нагадаємо, що саме у Бібрській ОТГ виявили брак під час друку бюлетенів. Цей інцидент члени місцевої виборчої комісії кваліфікували як спробу зриву виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук