В поліції сказали, коли припинять використовувати атрибутику старої міліції

СуспільствоВолодимир Пиріг, 5 листопада 20153810

У патрульній поліції нагадали, що до 31 грудня 2016 року українські поліцейські можуть використовувати атрибути міліції, зокрема посвідчення, печатки і логотипи.

«До 31 грудня 2016 року поліції дозволяється використання службових посвідчень, бланків, печаток, штампів, логотипів та емблем міліції і Міністерства внутрішніх справ», – цитує патрульна поліція закон «Про національну поліції» (розділ ХІ, п. 18).

Закон «Про Національну поліцію» набуде чинності вже цієї суботи, 7 листопада. З цього часу формально міліція в Україні припиняє своє існування і стає поліцією, хоча перехідний етап має тривати ще деякий час. За цей час співробітники міліції повинні будуть пройти переатестацію для роботи в новій поліції. Для цього створена Центральна комісія МВС на чолі з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і з’являться обласні комісії. На час атестації затверджується тимчасова штатна структура Національної поліції, яка буде існувати до остаточного і повного комплектування всіх підрозділів поліції. Процес переатестації міліції в поліцію почнеться з Києва та Київської області.

У середу, 4 листопада, Кабінет міністрів України призначив головою Національної поліції Хатію Деканоїдзе.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук