Ще 122 нових поліцейських вийшли на патрулювання Львова

Головні новини Львова 02.11Юлія Девда, 2 листопада 2015, 12:17 612 0

Сьогодні охороняти порядок міста вийшли ще 122 поліцейські. Цими вихідними вони склали присягу і розпочали свою службу. Серед них – 20 жінок.

Цій урочистості передували навчання, які тривали два місяці. «Перед присягою поліцейські освоювали тактичну і правову підготовку, найбільше акцентували на правах людини, проходили і стресостійкість», – каже очільник львівських патрульних Юрій Зозуля.

Самі ж поліцейські виходу на служби чекали з нетерпінням. Інспектор поліції Максим Ткачук ділиться емоціями: «Я досягнув результатів, яких хотів. Ми будемо працювати із тим, із чим зіткнемося. Головне – аби люди нам довіряли, аби і ми дотримувалися закону, аби у нашому місті не було злочинності, тоді все буде гаразд».

Рядовий поліції Наталія Пилипа обов’язків дотримуватиметься також. «Найважливіше – охороняти порядок, а також – реагувати на звернення та виклики. Вважаю, що саме на нашому поколінні ґрунтуються засади нової поліції, і ми маємо їм відповідати, маємо змінити і ставлення людей до поліції», – переконана дівчина.

Патрульні Львова присягнули вже втретє. Зараз у місті є понад сім сотень поліцейських, тому до Нового року їх не набиратимуть.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук