В Росії пасажири штовхали літак, що примерз до злітної смуги

СвітВолодимир Пиріг, 26 листопада 20141
В Росії пасажири штовхали літак, що примерз до злітної смуги
Понад 70 людей штовхали пасажирський літак Ту-134, щоб зрушити його з місця

Пасажирам літака Ту-134 у Сибіру довелося штовхати його, аби зрушити з місця. З’ясувалося, що авіакомпанія, якій належить пасажирський літак, використовувала мастило для шасі, яке не підходить для районів Крайньої Півночі.Літак простояв на морозі більш ніж добу і в результаті шасі просто примерзли до майданчика.

Інцидент стався 25 листопада у Красноярському краю Росії, в аеропорту 5-тисячного містечка Ігарка, розташованому за полярним колом. Температура повітря там опустилася до -52°C, тому шасі літака примерзло до покриття аеродрому, що не давало літаку виїхати на злітно-посадкову смугу і зробити розгін.

Як з’ясувалося, місцева компанія, яка регулярно возить чартерними рейсами вахтовиків, які видобувають в Ігарці нафту, використовувала невідповідне для районів Крайньої Півночі мастило для шасі.

«Потім уже відігріли шасі, все нормально. Це був чартерний рейс вахтовиків, що виконується авіакомпанією «КАТЭКавиа». У момент події на борту перебувало близько 70 осіб. Пасажирам рейса довелося допомагати екіпажу та технічному персоналу зрушити літак з місця», – розповів один із співробітників аеродрому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук