В СБУ розпочинається «люстраційна» перевірка

СуспільствоОльга Карабан, 24 листопада 201417520

У Службі безпеки України з 24 листопада розпочнеться додаткова «люстраційна» перевірка.

До слова, з СБУ ще до ухвалення закону «Про очищення влади» було звільнено понад 2,5 тис. співробітників, 108 з яких – керівної ланки.

Нагадаємо, 5 листопада голова СБУ Валентин Наливайченко підписав наказ «Про початок проведення в Службі безпеки України перевірки, передбаченої ст. 5 Закону України «Про очищення влади».

Згідно з наказом, перевірки триватимуть з 24 листопада 2014 р. до 31 січня 2015 р. – стосовно голови СБУ, його перших заступників та заступників, посадових, службових та військових посадових осіб Центрального управління СБУ; з 5 березня 2015 р. до 31 травня 2015р. – стосовно керівників та заступників керівників регіональних органів СБУ, їхніх міжрайонних, районних та міських підрозділів, керівників закладів, установ, організацій, підприємств СБУ, їхніх заступників.

Далі, починаючи з 5 квітня 2015 р., перевірки за графіком проводитимуться стосовно посадових, службових та військових посадових осіб регіональних управлінь СБУ, а також – у четвертому кварталі 2015 р. – закладів, установ, організацій, підприємств СБУ, Штабу Антитерористичного центру при СБУ тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук