В середині листопада у Львові запрацює сучасне реабілітаційне відділення

Головні новини Львова 19.10Зореслава Губарь, 19 жовтня 2015, 16:44 928 0

Через місяць у Львові запрацює сучасне реабілітаційне відділення. Його облаштовують у комунальній міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. Такий задум з’явився ще 2008 року та аналогів, кажуть медики, українські лікарні ще не мають. Зараз у відділенні завершують ремонтні роботи, ще залишилось змонтувати обладнання та меблі.

«Щодо оснащення, якості персоналу нічого подібного комунальні і державні медичні установи у нас в Україні не мають на сьогодні. Безперечно, це місцевий бюджет, це 3 млн грн, які були виділені власне на ремонтну частину», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Решта 4,5 млн грн – це спонсорські кошти. Загалом відділення одночасно зможе надавати допомогу більш як двом десяткам пацієнтів.

«Це відділення розраховане на 24 пацієнти, і вони повинні тут одержати реабілітаційну допомогу. Тобто пацієнти, які перенесли невралгічні захворювання, нейрохірургічні захворювання чи ортопедо-травматичні захворювання», – зазначила в.о. головного лікаря у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги.

Тобто у відділенні реабілітацію зможуть пройти ті, хто переніс інсульт, черепно-мозкові та спинальні травми. Також там зможуть лікуватися і постраждалі в зоні АТО.

«Окрім фахівців з фізичної реабілітації, тут працюватимуть також ерготерапевт, тобто працетерапія, людина, яка буде допомагати людині адаптуватися до умов навколишнього середовища, тобто навчати самообслуговування», – розповів лікар-реабілітолог Олег Білянський.

Пацієнти зможуть отримати і психологічну допомогу – тут працюватиме психотерапевт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук