В СНД підписали угоду про військову співпрацю до 2020 року

СвітЮлія Поліковська, 16 жовтня 201528380
В СНД підписали угоду про військову співпрацю до 2020 року

Лідери держав-учасниць СНД на своєму саміті 16 жовтня підписали 17 документів, серед яких заява про боротьбу з міжнародним тероризмом і угода про військову співпрацю на термін до 2020 року.

Офіційна мета угоди – протистояти загрозі ісламістського тероризму, що намагається проникнути до середньоазійського регіону.

Крім цього, підписано документ про формування угрупування прикордонних та інших відомств держав-учасниць СНД, що спрямовується для врегулювання (ліквідації) кризової ситуації на зовнішніх кордонах.

Сторони підписали також документ про правове забезпечення міграційних процесів в СНД, угоду про порядок створення та діяльності спільних слідчо-оперативних груп на територіях держав-учасниць СНД, угоду про утворення ради керівників пенітенціарних служб держав-учасниць СНД, угоду про співробітництво держав-учасниць СНД в галузі попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій та низку інших документів, повідомили «РИА Новости».

У саміт, що відбувся в містечку Бурабай у Казахстані, взяли участь представники Росії, Казахстану, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану, Таджикистану й Узбекистану. Представники Молдови, Туркменистану й України брали участь як спостерігачі.

Президент Росії Володимир Путін, виступаючи на саміті, серед іншого, високо оцінив СНД як механізм, що допомагає учасникам долати труднощі, викликані «негативними зовнішніми чинниками», такими, як «нестабільність світової економіки і дедалі більша політична напруженість».

Наступний саміт СНД вирішили провести у вересні 2016 року в Киргизстані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук