В Україні хочуть обмежити володіння землею сільгосппризначення

Економіка10 червня 20113230

Разом зі зняттям мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення шляхом прийняття законопроекту «Про ринок сільськогосподарських земель», в Україні пропонується законодавчо закріпити розміри максимальних площ земель сільськогосподарського призначення, які може мати у власності одна особа. Про це 9 червня під час відеоконференції поінформував заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий.

М.Безуглий повідомив, що на основі рекомендації науковців, для недопущення надзвичайно великої концентрації земельних масивів в руках однієї особи, пропонується встановити такі обмеження: у зоні Полісся: у власності в однієї особи може бути сконцентровано не більше 1,5 тис. га, лісостепу – 1,75 тис. га, степу - 2,1 тис га, у гірській карпатській місцевості – 0,5 тис. га, у гірській області Криму – 1,1 тис. га.

Відстежувати дотримання цих обмежень, за його словами, має допомагати державний електронний земельний кадастр, який прагнуть запровадити прийняттям відповідного закону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук